Opuszczone budynki, imprezy, gry i wiele innych...
  • Relacja z I wypadu do Czarnobyla
  • Relacja z II wypadu do Czarnobyla.
jtemplate.ru - free Joomla templates

W dniu 28.02.2020 odpinam moduł pisania komentarzy na stronie. 

Drodzy znajomi i internauci! potrzebna pomoc! Zakwalifikowałem się konkursu organizowanego przez biuro turystyczne Bis-pol w którym można zdobyć voucher o wartości 500zł i szczerze liczę na wasze wsparcie. Wystarczy odnaleźć moją historię ze zdjęciem i polubić ją. Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej lajków, a szanse na wygraną są jak nigdy dotąd ogromne, bo aż 3:1.

Dostałem cynk od kolegów z K.G.B., że warto zwiedzić urbexowy budynek w Sokołowie. Nie śpieszyło mi się jednak odwiedzić Podlasie.

Za porozumieniem i uprzejmością Starostwa Powiatowego w Garwolinie udało się zdobyć pozwolenie na zwiedzenie byłej siedziby kontrwywiadu w Wildze. Budynek oficjalnie w chwili obecnej należy do Skarbu Państwa i jest wystawiony na sprzedaż. Postanowiliśmy podjąć się inicjatywie, by zwiedzić jeszcze obiekt, który stoi pusty od roku i zapewne niedługo trafi w ręce prywatnej osoby.

Witam wszystkich Internautów odwiedzających moją stronę. Dawno nie było notki technicznej, bo codzienne życie nie pozwalało mi zanurzyć się spokojnie w web masteringu... 

Mimo mych zapewnień, że udam się na Brwikon, założeń nie udało się zrealizować. W dniach 18 i 20 w Brwinowie odbył się konwent fantastyki Brwikon. Impreza, która odbyła się przyciągnęła odbiorców liczących w setkach. Na Brwikonie można było natknąć się  na stoisko, które rozłożyli przyjaciele z post-apo-2012.

Kilka dni temu dostałem maila od współtwórcy bloga post-apo-2012, odnośnie wzajemnej współpracy. Blog jest poświęcony tematyce  post-apocalyptic. Po przejrzeniu zawartości strony, zdecydowałem, że będę wspierał i promował Damiana i Monikę w swojej twórczości.

Skromnością nie grzeszę, ale nie wypada się nie pochwalić, że moje zdjęcie znalazło zainteresowanie i zostało umieszczone jako główne tło na stronie warsawpunk.pl

W dzisiejszym dniu kolega Rafał będzie uczestniczył w konkursie, który dotyczy historii w naszym rejonie. Konkurs stoi na szczeblu wojewódzkim, więc drodzy przyjaciele, internauci, trzymajcie za Rafała mocno kciuki. Dlaczego decyduję się wspierać Rafała w dzień przemówienia?

Kilka dni temu dostałem telefon od ludzi z TVP2, aby pomóc im w nakręceniu krótkiego materiału, dotyczącego Urban Exploration. Bez wahania zgodziłem się na to. Zapraszam do obejrzenia filmu i zapoznania się ze zdjęciami zza kulis.

Panel boczny

Promowani

 

 

 

EXPLORATION RUINS

 

Facebook


Kontakt: pawelet@wp.pl