Opuszczone budynki, imprezy, gry i wiele innych...
  • Relacja z I wypadu do Czarnobyla
  • Relacja z II wypadu do Czarnobyla.
jtemplate.ru - free Joomla templates

post-apo-2012 bloog


Kilka dni temu dostałem maila od współtwórcy bloga post-apo-2012, odnośnie wzajemnej współpracy. Blog jest poświęcony tematyce  post-apocalyptic. Po przejrzeniu zawartości strony, zdecydowałem, że będę wspierał i promował Damiana i Monikę w swojej twórczości.

Oczywiście współpraca nie zakończy się jedynie na wymianie linków, być może razem uda się coś stworzyć, wyskoczyć gdzieś na wspólną explorację, bądź nakręcić jakiś amatorski film. Od dnia dzisiejszego moja strona zostanie wzbogacona o dodatkowy dział, związany z twórczością zaprzyjaźnionego duetu. Szczerze polecam post-apo-2012 i zapraszam na ich stronę. Znajdziecie tam: klimatyczne opowiadania, powieści, recenzje z gier, relacje ze spotkań i aktualne odcinki nowo powstającego amatorskiego serialu „Blast”, którego odcinki będzie można śledzić również i na mojej  stronie.

(PL) BLAST - amatorski serial o tematyce postapokaliptycznej, którego bohaterami jest dwójka młodych ludzi - nowicjuszka zagubiona w nowym ładzie (a może chaosie?) i tajemniczy uzbrojony Rosjanin. Jak potoczą się ich losy? To może także zależeć od Was!

ARMagedon

Konwent Brwilon

Podobało się? Oczekujesz czegoś więcej?

Koniecznie odwiedź bloog post-apo-2012!!!

Panel boczny

Promowani

 

 

 

EXPLORATION RUINS

 

Facebook


Kontakt: pawelet@wp.pl