Opuszczone budynki, imprezy, gry i wiele innych...
  • Relacja z I wypadu do Czarnobyla
  • Relacja z II wypadu do Czarnobyla.
jtemplate.ru - free Joomla templates

Sprawy techniczne


Witam wszystkich Internautów odwiedzających moją stronę. Dawno nie było notki technicznej, bo codzienne życie nie pozwalało mi zanurzyć się spokojnie w web masteringu... 

Ostatnimi czasy wracam dużo wcześniej z pracy, więc wieczory dłużą się niemiłosiernie i znalazłem chwilę, by dopieścić dwa trapiące elementy na mojej stronie. Mianowicie chodzi mi tu o zbyt małą czcionkę, nad którą ubolewała część z Was. Jest ona teraz dużo bardziej czytelna. Jak się sprawdzi? Zobaczymy, możecie także teraz to skomentować, bo został wszczepiony nowy system do pisania komentarzy. Jest on prostszy, bardziej estetyczny i po polsku. W planach mam jeszcze poprawienie lichego menu, ale na ten czas nie mogę przewidzieć, kiedy tego dokonam. To tyle jeśli chodzi o kwestie techniczne.

***
Niestety kryzys dopadł także i mnie, stąd tak mała ilość relacji z opuszczonych. Drogie paliwo, zastój w robocie, nie wróży nic dobrego i tylko dołuje człowieka. Nie poddaję się jednak, serwer został opłacony na przyszły rok, wraz z domeną i mam nadzieję, że będzie udawało się cały czas utrzymać niekomercyjny charakter strony.

***
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających to WWW. Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy tu zaglądają i dzięki którym mam o czym pisać.  

Panel boczny

Promowani

 

 

 

EXPLORATION RUINS

 

Facebook


Kontakt: pawelet@wp.pl