Opuszczone budynki, imprezy, gry i wiele innych...
  • Relacja z I wypadu do Czarnobyla
  • Relacja z II wypadu do Czarnobyla.
jtemplate.ru - free Joomla templates

Ruszyłem


Ruszyłem i zacznę się starać. Zawsze to sobie obiecuję, ale skoro mam już domenę i serwer, to jest chęć do działania i stworzenia przyzwoitej strony. Próbowałem prowadzić bloga, videobloga, lecz to mnie nie pociągało i jakoś zeszło na drugi plan. Nie jest to moja pierwsza strona. Zacząłem na stronce http://pawelet.pl.tl lecz tam spam witał każdego kto odwiedził moją stronę.

Taki już urok bezpłatnych serwisów oferujących darmowe strony. Obecnie zdobywam doświadczenie w tworzeniu własnej strony więc strona powstanie metodą prób i błędów. Taki osobisty eksperyment. Więc biorę się do dzieła, zakasuję rękawy a wy życzcie mi powodzenia. Poniżej znajduje się tekst z mojej pierwszej strony internetowej.

" Witam na mojej stronie internetowej!!!!

Już nie pierwszy raz zaczynam ją tworzyć od nowa. Za każdym razem brakuje motywacji, aby ją rozbudować. Tym razem mam nadzieję, ze będzie inaczej.

Natknąłeś się kiedyś w Internecie na użytkownika Pawelet? Spora szansa, ze byłem to właśnie ja. W dobie Internetu postanowiłem założyć własną stronę internetową. Na początek powiem coś o sobie. Mam 20 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Łaskarzewa i Garwolina. Nie mam stałych zainteresowań, bo one zmieniają się w zależności od czasu, otoczenia i innych sytuacji losowych. Czym interesuję się teraz? Fotografia? Hmm… lubię fotografować, ale czy mogę się zwać fotografem mając Kodaka C813? Raczej nie, ale nawet gdybym i miał super lustrzankę z górnej półki, to czy bym potrafił robić wspaniałe zdjęcia? Nie siedzę na forach fotograficznych, a portale fotograficzne wykorzystuję jedynie do hostowania zdjęć. Co fotografuję? Fotografuję pustostany. Najczęściej takie, które znajdują się w moim powiecie. Ostatnio nie tylko. Mam bardzo ciekawe plany na ten rok. Wszystko będę umieszczał na tej stronce na bieżąco.

Obecnie studiuję teologię. po ukończeniu szkoły chciałbym w szkole nauczać religii. Czy uda mi się zrealizować marzenia? Ba... czy uda mi się najpierw ukończyć szkołę? Zobaczymy. Z racji, że  przyszłości mam możność zostania teologiem można się spodziewać, że na stronce umieszczę jakiś artykulik.

Niedługo będę uzupełniał swoje spostrzeżenia na tej stronie. Mam też nadzieję, że uda mi się przenieść stronę na domenę pawelet.pl , ale i również nawiązać współpracę z innymi stronami

Pozdrawiam!!!"

Trochę się zmieniło od tamtej pory, ale o tym wszystkim niebawem.

Panel boczny

Promowani

 

 

 

EXPLORATION RUINS

 

Facebook


Kontakt: pawelet@wp.pl